• Minimālā pirkuma summa 30 EUR, piegāde bez maksas visā Latvijā! Pērkot iepakojumu, atlaide 5%! ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME, TĀ PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA!

Piegāde

Piegādājam tikai Latvijas teritorijā.

Piegādes notiek no otrdienas līdz sestdienai. Rīgā un Zemgalē pasūtījumu piegādāsim 1 - 2 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas, Kurzemē un Latgalē 2 - 3 darba dienu laikā. Vidzemes reģionā 1-2 darba dienu laikā izņemot atsevišķās pilsētās: Alūksnē – četru darba dienu laikā; Gulbenē, Valkā, Salacgrīvā, Rūjienā – piecu darba dienu laikā. Šajos reģionos kurjers ar Jums sazināsies, lai precizētu piegādes laikus. 

Alkoholisko dzērienu un alus pārdošana tikai pilngadīgām personām un piegādēs brīdī mēs pārliecināsimies par Tavu vecumu.

Pasūtījumi tiek piegādāti tikai gadījumos, kad depozīta samaksa veikta pilnā apmērā.

Pie produktu piegādes, lūdzu, uzrādi savu personu apliecinošu dokumentu, ievērojot distanci. Lūdzam informēt, ja esi pašizolācijā vai karantīnā. 

Produkcija tiks piegādāta laika posmā no plkst. 8:00 līdz 22:00. Alkoholiskos dzērienus aizliegts piegādāt (izsniegt) no pulksten 22:00 līdz 8:00.

Cēsu alus pārstāvis ar Jums sazināsies par precīzu piegādes laiku produkcijas piegādes dienā.

Juridiskās personas internetveikalā drīkst iegādāties tikai bezalkoholiskos dzērienus un dezinfekcijas līdzekli "Sanitizer Forte".

Noformējot pasūtījuma grozu, lūgums norādīt juridiskās personas rekvizītus.