• Minimālā pirkuma summa 30 EUR, piegāde bez maksas visā Latvijā! Pērkot iepakojumu, atlaide 5%! ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME, TĀ PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA!

Pasūtījuma nosacījumi

Minimālā pasūtījuma summa EUR 30, piegāde bez maksas visā Latvijā.

Juridiskās personas internetveikalā drīkst iegādāties tikai bezalkoholiskos dzērienus.

Noformējot pasūtījuma grozu, lūgums norādīt juridiskās personas rekvizītus.

Pasūtījumi tiek piegādāti tikai gadījumos, kad depozīta samaksa veikta pilnā apmērā.

Atbilstoši izmaiņām normatīvajos aktos, no 28.12.2020, iegādājoties alkoholiskos dzērienus internetā, pirms apmaksas ir nepieciešams apstiprināt savu identitāti un vecumu ar kvalificētiem drošas elektroniskās identifikācijas līdzekļiem, piemēram, Smart ID, eID karti vai eParaksts mobile.

Izvēloties Smart ID - būs nepieciešams izvēlēties valsti un ievadīt savu personas kodu. Pēc tam viedierīcē, kurai esat izveidojis Smart ID kontu, parādīsies paziņojums, par nepieciešamību apstiprināt autentifikāciju ar PIN1 kodu.

Vecuma apstiprināšanai Jums būs nepieciešama Smart ID pilnā versija ar kvalificēto elektronisko parakstu.

To iespējams pārbaudīt Smart ID aplikācijā sadaļā "Izvēlne" -> "Lietotāja informācija" -> "Konta līmenis: Smart-ID kvalificēts elektroniskais paraksts".

Ar Smart ID pamata versiju savu identitāti un vecumu nav iespējams apstiprināt.

Izvēloties eParaksts mobile – būs nepieciešams ievadīt savu eParaksts lietotāja kodu. Pēc tam viedtālruņa e-paraksts mobile lietotnē būs nepieciešams apstiprināt autentifikāciju, izmantojot PIN kodu vai biometriskos datus. 

Izvēloties eID karti – Jums būs nepieciešams pieslēgt savu eID karti pie datora, izmantojot eID kartes lasītāju. Izmantojot eID karti, Jums vispirms būs nepieciešams uzstādīt datorprogrammu eParakstītājs 3.0.

Noderīgas saites:

Lai uzstādītu Smart ID:  https://www.smart-id.com/lv/lejupielade/registrejiet-kontu/  bez e-paraksta to var izveikt izmantojot Biometrisko identifikāciju.

Lai uzstādītu eID: https://www.eparaksts.lv/lv/Produkti/Privatpersonam/eid/eid_apraksts 

Lai uzstādītu eParaksts mobile: https://mobile.eparaksts.lv/login

SAZIŅAI

E-pasts - eveikals@cesualus.lv

Telefona numurs - darba dienās, laikā no 9:00-17:00 - 25651017 

REKVIZĪTI

AS Cēsu alus

Aldaru laukums 1, Cēsis, LV – 4101
Reģ. Nr. 40003030721
PVN reģ. Nr. LV40003030721
Licence alk. dz. mazumtirdzn.: MT 00000006599
Banka: Swedbank AS
Konta Nr.: LV32HABA0551003685926

Atteikuma Tiesības un Tiesības atteikties

Klientam ir tiesības vienpusēji izmantot atteikuma tiesības 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas, nekavējoties par to izmantošanu informējot AS Cēsu alus. Atteikuma tiesības var tikt izmantotas kā noteikts normatīvajos aktos, šajos Lietošanas noteikumos un citos attiecināmos AS Cēsu alus izdotajos nosacījumos. Klients ir atbildīgs par izmaksām, kas saistītas ar šādu pasūtījumu atgriešanu.

AS Cēsu alus ir tiesības pieprasīt, ka Klientam, atsakoties no preces, tā ir jānogādā atpakaļ uz AS Cēsu alus, Aldaru laukumā 1, Cēsīs vai uz adresi, kuru norāda AS Cēsu alus darbinieks. Klients sedz visas izmaksas, kas saistītas ar preču atgriešanu.

Atgriežot preces, tām ir jābūt bez jebkādiem bojājumiem, oriģinālajā iepakojumā, neatvērtām, derīguma termiņa ietvaros +1 diena. Ja klients nevar nodrošināt šīs prasības, AS Cēsu alus patur tiesības klientam neizmaksāt naudu par atgrieztajām precēm.

Ja Klients ir konstatējis pēc pasūtījuma saņemšanas, ka pasūtījumā prece ir bojāta vai/un sliktas kvalitātes, Klients vēršas pie AS Cēsu alus  ar pieteikumu, kuram pievieno fotogrāfiju ar bojāto preci un AS Cēsu alus noorganizēs naudas atgriešanu uz Klienta kontu, no kuras tika veikts pirkums. AS Cēsu alus patur tiesības Klientam lūgt visu bojāto preci atgriezt uz adresi, kuru norāda AS Cēsu alus darbinieks.