Pasūtījuma nosacījumi

Minimālā pasūtījuma summa EUR 30, piegāde bez maksas visā Latvijā.

Juridiskās personas internetveikalā drīkst iegādāties tikai bezalkoholiskos dzērienus un dezinfekcijas līdzekli "Sanitizer Forte".

Noformējot pasūtījuma grozu, lūgums norādīt juridiskās personas rekvizītus.

Iepērkoties Cēsu alus internetveikalā vismaz par 40Eur, pirmie 25 pasūtījumi dāvanā saņems patriotisko sejas aizsargmasku ar latviešu rakstiem.

*Dāvana neattiecas uz pirkumiem kuros izmantoti atlaižu kodi vai dāvanu kartes.

SAZIŅAI

eveikals@cesualus.lv

REKVIZĪTI

AS Cēsu alus

Aldaru laukums 1, Cēsis, LV – 4101
Reģ. Nr. 40003030721
PVN reģ. Nr. LV40003030721
Banka: Swedbank AS
Konta Nr.: LV32HABA0551003685926

Atteikuma Tiesības un Tiesības atteikties

Klientam ir tiesības vienpusēji izmantot atteikuma tiesības 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas, nekavējoties par to izmantošanu informējot AS Cēsu alus. Atteikuma tiesības var tikt izmantotas kā noteikts normatīvajos aktos, šajos Lietošanas noteikumos un citos attiecināmos AS Cēsu alus izdotajos nosacījumos. Klients ir atbildīgs par izmaksām, kas saistītas ar šādu pasūtījumu atgriešanu.

AS Cēsu alus ir tiesības pieprasīt, ka Klientam, atsakoties no preces, tā ir jānogādā atpakaļ uz AS Cēsu alus, Aldaru laukumā 1, Cēsīs vai uz adresi, kuru norāda AS Cēsu alus darbinieks. Klients sedz visas izmaksas, kas saistītas ar preču atgriešanu.

Atgriežot preces, tām ir jābūt bez jebkādiem bojājumiem, oriģinālajā iepakojumā, neatvērtām, derīguma termiņa ietvaros +1 diena. Ja klients nevar nodrošināt šīs prasības, AS Cēsu alus patur tiesības klientam neizmaksāt naudu par atgrieztajām precēm.

Ja Klients ir konstatējis pēc pasūtījuma saņemšanas, ka pasūtījumā prece ir bojāta vai/un sliktas kvalitātes, Klients vēršas pie AS Cēsu alus  ar pieteikumu, kuram pievieno fotogrāfiju ar bojāto preci un AS Cēsu alus noorganizēs naudas atgriešanu uz Klienta kontu, no kuras tika veikts pirkums. AS Cēsu alus patur tiesības Klientam lūgt visu bojāto preci atgriezt uz adresi, kuru norāda AS Cēsu alus darbinieks.